Hardline Nutrition Bizden Haberler

Bizden Haberler

ŞAMPİYONLARIN TERCİHİ HARDLINE DÜZCE ÜNİVERSİTESİ'NDE


Düzce Üniversitesi  Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencilerinin düzenlediği seminere, sporcularımız Serdar Aktolga ve Mustafa Yıldız konuşmacı olarak katıldı. Hardline ola ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 06/12/2018

HARDLINE ÜRÜNLERİ HELAL EXPO FUARI'NDA


"Dünya Helal Zirvesi 2018 ve 6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı", yerli ve yabancı paydaşlar ve ziyaretçilerin katılımıyla Yenikapı'daki Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde gerçekleş ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 03/12/2018

17. MÜSAİD EXPO FUARINDA HARDLINE YER ALDI


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD ), tarafından 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında 17. MÜSİAD EXPO fuarı İstanbul'da düzenlendi. CNR Fuar Merkezi’nde “İş Burada!” sloganıyla düzenlen ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 29/11/2018

HARDLINE BASKET LİGİNİN KAZANANLARI BELLİ OLDU.


Katılımcıların yoğun ilgisi ile Hamza Yerli Kaya Spor Tesisleri’nde devam eden Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi 2018 sezonu 21 Ekim Pazar günü sona erdi.  Yoğun çalışma tempoları ile spora v ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 23/10/2018

HARDLINE DESTEĞİ İLE GEYİK KOŞULARI ETKİNLİĞİ


Eylül 2018 Adidas Geyik koşuları etkinliği Belgrad Ormanı’nda gerçekleştirildi. Katılımın yoğun olduğu etkinlikte katılımcılar, uzun marataon koşularında yarıştı. Destekçisi olduğumuz &nb ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 17/10/2018

HARDLINE'DAN ULTIMATE ADA KOŞUSU'NA TAM DESTEK


Sporcuları ve sporseverleri bir araya getiren Ultimate etkinliğinin 2.’si 7 Ekim tarihinde Büyükada’da gerçekleştirildi.   Team Kronos ekibinin düzenlediği etkinlikte sporcular koşu ve yüz ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 16/10/2018

HARDLINE ŞİRKETLER BASKETBOL LİGİ BAŞLADI


Hardline Şirketler Basketbol Ligi katılımcıların yoğun ilgisi ile başladı.  Hamza Yerli Kaya Spor Tesisleri’nde gerçekleşen müsabakalar takımların kıyasıya mücadaleleri ile hem seyicilere hemde y ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 10/10/2018

HARDLINE SPONSORLUĞUNDA TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS ŞAMPİYONASI


Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu'nun düzenlediği 2018 Vücut Geliştirme Şampiyonası 12- 16 Eylül tarihleri arasında İstanbul Pendik GreenPark Otel’de gerçekleştirildi. Dünya şampiyona ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 03/10/2018

EYÜP KUŞÇU BOKS GECESİ'NDE HARDLINE ÖDÜL ALDI


Eyüp Kuşçu Spor Kulübü’nün Ümraniye’de düzenlediği boks gecesinde Hardline Nutrition olarak yer aldık. Etkinlikte bulunan katılımcılara Hardline ürünleri hediye edilirken aynı zamanda ürünler tanıt ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 06/09/2018

HARDLINE NUTRITION BU SEZON DA TRABZONSPOR’UN RESMİ SPONSORU!


15 yıldır sporun ve sporcunun destekçisi olan markamız Hardline Nutrition, helal sertifikalı olarak ürettiği sporcu gıdaları ile her zaman olduğu gibi Türk sporu ve sporcusunun yanında olmaya dev ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 03/09/2018

HARDLINE İLE KING OF KINGS BOKS GECESİ


Tekirdağ Şarköy’de düzenlenen King of Kings Boks gecesi’nde Hardline Nutrition olarak yer aldık. TV8,5 ‘da yayınlan boks gecesinde birbirinden ünlü boksörler kıyasıya yarıştı. Destekçisi olduğumuz ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 16/08/2018

TÜRKİYE DALGA SÖRFÜ ŞAMPİYONASI


Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu tarafından Kocaeli'de düzenlenen Dalga Sörfü Türkiye Şampiyonası Kandıra Babalı Köyü Sörf okulunda gerçekleştirildi. Yarışlarda dereceye giren spo ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 01/08/2018

HARDLINE MUDRACE KOŞUSU'NDA SPORUN VE SPORCUNUN HEP YANINDA


Hardline Nutrition, Reebok tarafından düzenlenen  Mudrace Koşu etkinliğinde yer aldı. Etkinliğin 2018 yılı sosyal sorumluluk proje partneri Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ydi.  Sporseve ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 25/07/2018

HARDLINE 657. TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ'NDE


Dünyanın en eski spor organizasyonu olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin 657.’sı gerçekleştirildi. Bu yıl rekor düzeyde katılımın olduğu organizasyonda 3 gün boyunca 2 bin 228 pehlivan, baş peh ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 24/07/2018

HARDLINE NUTRITION GEYİK KOŞULARI'NDA


Doğa ve sporun iç içe olduğu Geyik Koşuları etkinliği Belgrad Ormanında gerçekleştirildi. Katılımın yoğun olduğu etkinlikte katılımcılar, uzun bir marataonda yarıştı. Derece alan katılımcıların ö ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 04/07/2018

GİRYA CHALLENGE ETKİNLİĞİN’DE SPOR ENGEL TANIMAZ


Zorhane spor salonu tarafından düzenlenen Girya Challenge etkinliği Çekmeköy’de gerçekleştirildi. Sporcular tarafından çok amaçlı kullanımı, basit ve etkili olması, kuvvet, dayanıklılık, denge ve esne ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 27/06/2018

HARDLINE TEKİRDAĞ ŞARKÖY KİCK BOKS GECESİNDE


  Şarköy Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen , Fight Arena Dünya Kick Boks Şampiyonlar Gecesi etkinliği Tekirdağ Şarköy’de gerçekleştirildi. Hardline Nutrition olarak destekçisi olduğu ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 25/06/2018

İBB GENÇLİK FESTİVALİ’NDE HARDLINE ÇOŞKUSU


İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde bu yıl 3.’sü düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.    Türkiye’nin en büyü ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 09/05/2018

HARDLINE ANASPONSORLUĞUNDA 2018 VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI


Vücut Geliştirme Federasyonu'nun düzenlediği 2018 Vücut Geliştirme Şampiyonası Antalya’da gerçekleştirildi. Hardline Nutrition olarak ana sponsorluğunu üstlendiğimiz yarışmada milli takım seçmeleri ya ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 20/04/2018

HARDLINE BİN-KOŞ-YÜZ ETKİNLİĞİNDE SPORCUNUN YANINDA


Team Kronos ekibinin düzenlediği Ultimate Bin Koş Yüz etkinliği Büyükada’da gerçekleştirildi. Sporcuları ve sporseverleri bir araya getiren etkinliğe katılım yoğun oldu. Sporcular koşu ve yü ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 18/04/2018

MEHMETÇİK VAKFI'NDAN KAVİ GIDA AİLESİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ


Sporun ve sporcunun yanında olan bir misyon anlayışı ile yoluna devam eden Hardline markasının, üretici firması olan Kavi Gıda,  sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya devam ediyor.   ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 17/04/2018

HARDLINE TURKISH POWER WRESTLING’İN DESTEKÇİSİ


Dünya’da izlenme rekorları kıran Amerikan Güreşi şovunu Türkiye’de Turkish Power Wrestlig olarak düzenlendi. 31 Mart günü Maslak Volkswagen Arena’da gerçekleşen etkinliğin koordinatörü  Bilgeh ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 05/04/2018

HARDLINE ÜRÜNLERİ BAHAR ŞENLİĞİNDE


MAC Kanyon ( Mars Atletic Club )tarafından gerçekleştirilen Bahar Şenliği etkinliğinde Hardline Nutrition olarak ürün tanıtımı ve bilgilendirme amacıyla yer aldık.   Gün boyunca intera ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 27/03/2018

HARDLINE NUTRITION ECZACILARI BİLGİLENDİRME SEMİNERİNDE


İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nde eczacılara sporcu gıdalarının ve besin takviyelerinin tanıtıldığı bir seminer gerçekleştirildi. Etkinlikte, Hardline Nutrition ailesi olarak mark ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 19/02/2018

POWERLIFTING TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HARDLINE MOTİVASYONU


Dünya’da en prestijli federasyonlardan  WPC ailesinin üyesi olan, federasyonun yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri takip eden Powerlifting Derneği tarafından 2 -3-4 Şubat 2018 tarihleri arasında Tür ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 15/02/2018

YILIN EN İYİ SPORCU GIDASI MARKASI HARDLINE NUTRITION


Türkiye'de ilk kez futbola destek olan kurum ve kuruluşların ödüllendirildiği FIFEX Futbol Endüstrisi Ödülleri’nde yılın sporcu beslenme ürünü HARDLINE Nutrition oldu. FIFEX 2018 kapsamında düzenlenen ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 11/01/2018

BASINDA HARDLINE NUTRITION


  ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 05/01/2018

BEŞİKTAŞ JK RESMİ SUPPLEMENT SPONSORU HARDLINE NUTRITION


Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal Taşhan, Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş 'ın yıldızları Marcelo ile Atınç basın toplantısı düzenlediler. Törenin sonunda sponsorluk anlaşması imzalandı.&nbs ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 04/01/2018

2016 VÜCUT GELİŞTİRME MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNİN ANA SPONSORU HARDLINE NUTRITION


Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Antalya'da yapıldı. Federasyon başkanı Niyaz ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 18/12/2017

HARDLINE GOLDEN DUMBELL AWARDS ŞAMPİYONLARINDAN REKOR


5 Dünya Şampiyonu birden çıkaran GOLDEN DUMBELL AWARDS 2016 Türkiye tarihinde önemli bir rekor kırdı !!! HARDLINE Sponsorluğunda KKTC Mogosa'da düzenlenen Golden Dumbell Awards Şampiyonası sonucunda b ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 18/12/2017

HARDLINE NUTRITION 1. TÜYAP SPOR VE AKTİF YAŞAM FUARINDA


Bu yıl ilk kez düzenlenen TÜYAP Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'ndaki standımızı Mr. Olympia Paul Dillet, Julia Stecher, Kitti Savai, Williams Falade, Wole Adesemoye ve Meter Mevsimler ziyaret etti. Fuar k ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 18/12/2017

MURAT GÜNEŞ İSTANBUL MARATONU 10 K BİRİNCİSİ OLDU


Destekçisi olduğumuz onlarca başarılı sporcudan biri olan Murat Güneş 12 Kasım Pazar günü koşulan İstanbul Maratonu'nun 10 K Erkekler etabında ipi ilk göğüsleyen sporcu olarak birincilik kupasının sah ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 13/11/2017

HARDLINE NUTRITION BOKSUN YILDIZLARI'NDA


BOKSUN YILDIZLARI ringlerde görülmemiş bir heyecanı ekranlara taşıyor. Birbirinden ünlü isimler TV8 ekranlarında ringlere çıkıyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Boksun ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 13/11/2017

ZUMBA'NIN FAYDALARI


STRESİNİZİ AZALTIR Eğer amacınız stres atmaksa Zumba tam size göre! Hatta bu konuda o kadar başarılı ki size terapiden bile daha iyi gelecek! Zumba’nın canlı hareketleri hem moralinizi yükselten endo ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 09/11/2017

HARDLINE ŞİRKETLER BASKETBOL LİGİ SONUÇLANDI


   Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi'nde erkekler kategorisinde 2017 şampiyonu, finalde kuvvetli rakibi Sandoz'u 19-9 mağlup eden DHL Express oldu. DHL Express bu şampiyonlukla üstüst ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 07/11/2017

AĞIRSAĞLAM FURKAN & MUAY THAI ŞAMPİYONU ÖMER İLHAN YILMAZ


Destek verdiğimiz onlarca başarılı sporcudan biri olan WMC Şampiyonu Ömer İlhan Yılmaz, Youtube fenomeni "AĞIRSAĞLAM" Furkan'ın kanalına misafir oldu. Muay Thai üzerine yapılan eğlenceli sohbetin ardı ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 07/11/2017

HARDLINE Ürünleri HELAL Sertifikalı Tedarikçilerden Alınanarak Üretilmektedir.


Whey proteinleri üretiminde kullanılan peyniraltı suyunun saflaştırılması ve yüksek proteinli hale getirilmesi için kullanılan enzimler vardır. Helal sertifikası olmayan firmalar bu aşamada, domuzdan ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 30/08/2014

Bisiklet Nedir?


Belki bi çoğumuzun vazgeçilmez tutkusu olan bisikletle bir kaç mahalle ileri gidebilmenin heyecanını yaşardık:) Sarıhan Aileside bir kaç ülke yukarı kadar gitmenin heyecanını bizlerle paylaşıyor... ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 30/08/2014

Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları


Üretimde Yüksek Standartlar "Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontro ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 30/08/2014

NOXX5


L-Arjinin, nitrik oksit seviyesini artırarak daha fazla onarım ve daha fazla pompalama yapar. Alfa Ketoglutarik asit ise, glutaminin karbon bölümü olması ve glutaminin çok absorbe edilen formu o ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 30/08/2014

TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI


13-15 Nisan 2012 tarihlerinde Antalya'da Hardline Nutrition ana sponsorluğunda gerçekleşiyor. Avrupa Şampiyonası seçmelerinin yapılacağı yarışmada Hardline Nutrition bütün sporcularımıza iyi şanslar d ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 02/07/2014

L-KARNİTİN ÇIKTI


TÜBİTAK ile birlikte kurulan yüksek teknoloji labaraturarımızdaki AR-GE çalışmaları ilk meyvasını verdi. Yeni sıvı L- KARNİTİN fazla enerji harcamadan yağ yakmanıza yardımcı olan konsantre bir üründür ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 02/07/2014