Bizden Haberler

Bizden Haberler

YILIN EN İYİ SPORCU GIDASI MARKASI HARDLINE NUTRITION


Türkiye'de ilk kez futbola destek olan kurum ve kuruluşların ödüllendirildiği FIFEX Futbol Endüstrisi Ödülleri’nde yılın sporcu beslenme ürünü HARDLINE Nutrition oldu. FIFEX 2018 kapsamında düzenlenen ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 11/01/2018

BASINDA HARDLINE NUTRITION


  ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 05/01/2018

BEŞİKTAŞ JK RESMİ SUPPLEMENT SPONSORU HARDLINE NUTRITION


Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal Taşhan, Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş 'ın yıldızları Marcelo ile Atınç basın toplantısı düzenlediler. Törenin sonunda sponsorluk anlaşması imzalandı.&nbs ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 04/01/2018

2016 VÜCUT GELİŞTİRME MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNİN ANA SPONSORU HARDLINE NUTRITION


Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Antalya'da yapıldı. Federasyon başkanı Niyaz ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 18/12/2017

HARDLINE GOLDEN DUMBELL AWARDS ŞAMPİYONLARINDAN REKOR


5 Dünya Şampiyonu birden çıkaran GOLDEN DUMBELL AWARDS 2016 Türkiye tarihinde önemli bir rekor kırdı !!! HARDLINE Sponsorluğunda KKTC Mogosa'da düzenlenen Golden Dumbell Awards Şampiyonası sonucunda b ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 18/12/2017

HARDLINE NUTRITION 1. TÜYAP SPOR VE AKTİF YAŞAM FUARINDA


Bu yıl ilk kez düzenlenen TÜYAP Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'ndaki standımızı Mr. Olympia Paul Dillet, Julia Stecher, Kitti Savai, Williams Falade, Wole Adesemoye ve Meter Mevsimler ziyaret etti. Fuar k ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 18/12/2017

MURAT GÜNEŞ İSTANBUL MARATONU 10 K BİRİNCİSİ OLDU


Destekçisi olduğumuz onlarca başarılı sporcudan biri olan Murat Güneş 12 Kasım Pazar günü koşulan İstanbul Maratonu'nun 10 K Erkekler etabında ipi ilk göğüsleyen sporcu olarak birincilik kupasının sah ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 13/11/2017

HARDLINE NUTRITION BOKSUN YILDIZLARI'NDA


BOKSUN YILDIZLARI ringlerde görülmemiş bir heyecanı ekranlara taşıyor. Birbirinden ünlü isimler TV8 ekranlarında ringlere çıkıyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Boksun ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 13/11/2017

ZUMBA'NIN FAYDALARI


STRESİNİZİ AZALTIR Eğer amacınız stres atmaksa Zumba tam size göre! Hatta bu konuda o kadar başarılı ki size terapiden bile daha iyi gelecek! Zumba’nın canlı hareketleri hem moralinizi yükselten endo ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 09/11/2017

HARDLINE ŞİRKETLER BASKETBOL LİGİ SONUÇLANDI


   Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi'nde erkekler kategorisinde 2017 şampiyonu, finalde kuvvetli rakibi Sandoz'u 19-9 mağlup eden DHL Express oldu. DHL Express bu şampiyonlukla üstüst ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 07/11/2017

AĞIRSAĞLAM FURKAN & MUAY THAI ŞAMPİYONU ÖMER İLHAN YILMAZ


Destek verdiğimiz onlarca başarılı sporcudan biri olan WMC Şampiyonu Ömer İlhan Yılmaz, Youtube fenomeni "AĞIRSAĞLAM" Furkan'ın kanalına misafir oldu. Muay Thai üzerine yapılan eğlenceli sohbetin ardı ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 07/11/2017

HARDLINE Ürünleri HELAL Sertifikalı Tedarikçilerden Alınanarak Üretilmektedir.


Whey proteinleri üretiminde kullanılan peyniraltı suyunun saflaştırılması ve yüksek proteinli hale getirilmesi için kullanılan enzimler vardır. Helal sertifikası olmayan firmalar bu aşamada, domuzdan ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 30/08/2014

Bisiklet Nedir?


Belki bi çoğumuzun vazgeçilmez tutkusu olan bisikletle bir kaç mahalle ileri gidebilmenin heyecanını yaşardık:) Sarıhan Aileside bir kaç ülke yukarı kadar gitmenin heyecanını bizlerle paylaşıyor... ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 30/08/2014

Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları


Üretimde Yüksek Standartlar "Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontro ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 30/08/2014

NOXX5


L-Arjinin, nitrik oksit seviyesini artırarak daha fazla onarım ve daha fazla pompalama yapar. Alfa Ketoglutarik asit ise, glutaminin karbon bölümü olması ve glutaminin çok absorbe edilen formu o ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 30/08/2014

TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI


13-15 Nisan 2012 tarihlerinde Antalya'da Hardline Nutrition ana sponsorluğunda gerçekleşiyor. Avrupa Şampiyonası seçmelerinin yapılacağı yarışmada Hardline Nutrition bütün sporcularımıza iyi şanslar d ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 02/07/2014

L-KARNİTİN ÇIKTI


TÜBİTAK ile birlikte kurulan yüksek teknoloji labaraturarımızdaki AR-GE çalışmaları ilk meyvasını verdi. Yeni sıvı L- KARNİTİN fazla enerji harcamadan yağ yakmanıza yardımcı olan konsantre bir üründür ..

Devamını Oku

Yayınlanma Tarihi: 02/07/2014