Ceylan Deliklitaş

Boy: 1.73
Kilo: 60
Yaş: 24
Vücut ölçüleri: 95-64-97

Branşlar: fitness bikini

Katıldığı Yarışmalar

2012 Türkiye Şampiyonası
2012 Avrupa Şampiyonası
2013 Türkiye Şampiyonası
2014 Avrupa Şampiyonası

Aldığı Ödüller ve başarılar (İsimi ve tarihi )

2012 Türkiye Genç bayanlar açık sıklet Türkiye 2.si
2013 Türkiye Genç Bayanlar açık sıklet şampiyonu


Hakkında

Başarının merdivenini tırmanmaya nasıl başladınız sizi buna iten etken neydi?(Takipçilerinizede ışık ve motivasyon verecek bilgiler. Hardline nutrition hayatınızdaki yeri)

Spor hayatım ilkokulda voleybol ile başlamıştı ve spor benim bir parçam haline geldi.2012 yılında fitness alanında ilk kez yarıştım ve iyi bir tecrübe oldu fakat daha iyisini yapabilmem için daha çok çalışmam gerekliydi.benim için dönüm noktası olan bu yıl içerisinde Hardline Nutrition’la sponsorluk anlaşması yaptık ve 2013 yılında şampiyonluğu elde ettik.inanıyorum ki daha daha iyileri olacak.

Ben inandım ve başardım çünkü bana inanan ve desteğini esirgemeyen insanlarla yoluma devam ediyorum.sizde belirlediğiniz hedef dogrultusunda ilerlerken kendinize inanın.son olarak hayatınızdan sporu, sofranızdan proteini,spordan sonra hardline ihmal etmeyin.

Hayatın her devresinde motivasyon önemlidir.Ancak benim işimde motivasyon daha çok öne çıkıyor.Zaman zaman iniş çıkışlar yaşasamda, fiziksel aktivitelerimin yanı sıra mental olarak da kendimi hazırlıyor olmam uzun süre yol almama sebep oluyor.

Motivasyonunu kaybetmemek isteyenlere ise önerim öncelikle zihinlerini eğiterek ne istediklerine karar vermeleri, özeleştiri yaparak hedefe odaklanmalarını söyleyebilirim.