HARDLINE ÜRÜNLERİ HELAL EXPO FUARI'NDA 29 KASIM - 02 ARALIK 2018

HARDLINE ÜRÜNLERİ HELAL EXPO FUARI'NDA 29 KASIM - 02 ARALIK 2018 -

"Dünya Helal Zirvesi 2018 ve 6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı", yerli ve yabancı paydaşlar ve ziyaretçilerin katılımıyla Yenikapı'daki Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi.  Hardline Nutrition markası olarak ürün yelpazemizde bulunan bütün ürünlerin sahip olduğu helal sertifikası ile fuarda yer aldık.

Fuara 80'nin üzerinde yabancı ülke temsilcisi katıldı.

Katılımcı ülkeler arasında Afganistan, Ürdün, Arnavutluk, Endonezya, İran, Pakistan, Bangladeş, Hırvatistan, Cezayir, Fas, Filistin, Katar, Lübnan, Kosova, Malezya, Nijerya, Libya, İspanya, Hindistan, Güney Kore, Belçika, Hollanda, Avusturya, Fransa, İngiltere, Tayland ve Suudi Arabistan da bulundu.

Helal Expo Fuarı'na helal gıda, finans, turizm, kozmetik, tıp, kimya, ambalaj, makine ve tekstil gibi birçok sektörden 250'yi aşkın ulusal ve uluslararası firmaların helal ürünlerinin tanıtımı yapılırken , yerli ve milli sermayemiz ile müşterilerimize sporcu besinleri ve gıda takviyeleri sektöründe Hardline Nutrition  olarak emin adımlar ile ilerlediğimizi aktardık.

Hardline Nutrition Genel Kurul Başkanımız Kemal Taşhan’ın ve Satış Direktörümüz Mehmet Kara’nın da katıldığı fuarda,  Helal Sertikalı ürünlerin tüketiciler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabileceğinin altı çizildi. Helal sertifikamız ile ilgili olarak ;  ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz  ile Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tarafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmakta olduğunun bilgisi verildi.