Müşteri Hizmetleri: 444 52 84

Sipariş Ve Teslimat

SİPARİŞ & TESLİMAT ŞARTLARI
 
Sanal Mağazamızda yapmış olduğunuz alışverişler, vereceğiniz teslimat adresine Ups Kargo ve Sürat Kargo tarafından ulaştırılacaktır. Hafta içi her gün (resmi tatiller hariç)kargoya firmamızdan paket teslimi yapılmaktadır.
 
hardlinenutrition.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir.

Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine 1-3 iş günü içinde, İstanbul dışına 1-4 iş günü içinde ulaştırılacaktır.Cuma 15.00den sonra  verilen siparişler takip eden hafta Pazartesi günü işleme alınır.
 
 
Verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri " kısmında "Alternatif Alıcı" kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız. 
 
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Bankanın yanından girince ikinci sokak vs.)
 
Verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ve kredi kartıyla tek çekim ödeme imkanınız vardır.50 TL altındaki kapıda ödeme siparişlerinde 8 TL fark alınır, 50 TL üzeri Havale/Eft ve Kredi Kartı ile yapılan siparişlerde ek ücret ödemenize gerek yoktur.50 TL üzeri Kapıda ödemelerde 6 TL ek ücret alınmaktadır.
Havele / EFT ile ödeme : Sipariş tutarında % 5 indirim.
 
Yurtdışına teslimat yapılamamaktadır.