Hakkımızda

 

Bionet Gıda Kozmetik San.İç ve Dış Tic.Paz.A.Ş.,Kavi Gıda San.ve Tic.A.Ş firması tarafından üretilen Hardline Nutrition markalı Sporcu Gıdası ve Gıda takviyesi ürünlerinin yetkili tek Türkiye Ana (Distribütör) Dağıtıcısıdır.

Temelleri 1997’de atılmış olan Kavi Gıda San. ve Tic. A.Ş., 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve takviye edici gıda ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir.

Türkiye’deki markalar içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında 2003'den bugüne kadar 3.000.000’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuvarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuvar olmuştur. Kavi Gıda üretimini T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır, aynı zamanda bütün ürünleri Helal sertifikası ile belgelendirilmiş ilk firmadır.

Hardline Nutrition ürünleri, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

Hardline Nutrition üretim tesisi, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standardın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve fiziksel analizler yapılmaktadır.
 

Hardline Nutrition aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vücut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motor sporları Kulüplerini, Hardline Spor Kulübü Derneği bünyesinde kurarak her zaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.