Sıkça Sorulan Sorular

Süper Lig Takımları Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor neden Hardline Nutrition ürünlerine güveniyor?
•Hardline Nutrition ürünleri, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla TÜBİTAK desteğiyle 2009 yılında kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarında Kavi Gıda güvencesi ile üretiliyor.

• Hardline Nutrition ürünleri doping içermez. Ürünlerimizin doping içermediği konusunda Dünya’nın en yetkili kurumu olan World Anti Doping Agency (WADA) 'in akredite laboratuvar listesinde bulunan ve Deutsche Akkreditie rungsstelle GmbH tarafından akredite olan Institute of Biochemistry German Sport University Cologne'de yapılan analizlerde onaylanmıştır.

• Üretim sürecimiz; Kavi Gıda’nın 17 yıllık sektör tecrübesiyle TC. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerimizde tamamen hijyenik koşullar altında ileri teknoloji ile gerçekleştirilmeye devam ediyor.

• Ürünlerimizin kalite süreci, dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından, denetlenip; mikrobiyolojik ve kimyasal analizlerden geçerek belgelendiriliyor.

• Hammaddelerimizin temininde dünya lideri olan, patentli ve en yüksek kalitede üretim yapan firmalar tercih ediliyor. Ürünlerimizin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmuyor. Helal Gıda üretim kriterlerimiz Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenip onaylanıyor
Ürünler garantili midir?
hardlinenutrition.com’dan yapmış olduğunuz her alışveriş için sizlere üretici firma garantisi sunulur. Ürünlerimizle ilgili şikâyet ve yorumlarınız üretici firma garantisi ile incelenir, %100 müşteri memnuniyeti esas alınarak değerlendirmesi yapılır.
Hologram kodu nedir? Nereden sorgulaması yapılır?
Hologram kodu ürünün orijinalliğini anlamanızda size yardımcı olur. Ürünlerimizin üzerinde yer alan Hologramın kodu ile internet sitemizden ürünün orijinalliğini sorgulayabilirsiniz.  Hologram Sorgula
Kargo ücretsiz mi?
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
Kapıda ödeme imkânı var mıdır? Ekstra ücret talep ediliyor mu?
Ödeme seçeneklerimiz arasında kapıda ödeme imkânı mevcuttur. Kapıda ödemeyi seçtiğiniz siparişlerinizde hizmet bedeli olarak 60,00 TL faturanıza yansır.
%5 havale indirimi tüm ürünler için geçerli midir?
%5 havale indirimi bütün ürünlerde geçerlidir.
Havale veya EFT yapabileceğimiz hesap numaralarınız nelerdir?
Buraya tıklayarak banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.
Sipariş verdiğim ürünler hemen kargoya teslim edilir mi? Hafta sonu verilen siparişler hangi gün kargolanıyor? Siparişim kaç gün içerisinde elime ulaşır?
Hafta içi 15.30’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 15.30’dan sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki güne devreder.

Cumartesi günü 10.00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo firmasına gönderilir. Cumartesi 10.00’dan sonra verilen siparişlerin kargo çıkışı pazartesi günü yapılır.

Siparişiniz kargo firmasına bağlı olarak 2-3 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
Sipariş takibimi nasıl gerçekleştirebilirim?
Üye olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde, internet sitemiz üzerinden hesabım-siparişlerim sekmesinden sipariş takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye olmadan yaptığınız alışverişlerde sipariş takip linkiniz mail adresine gönderilir. Kargonuzu mail adresinize gönderilen link üzerinden takip edebilirsiniz.
Ürün iade ve iptal koşulları nelerdir?
Buraya tıklayarak iade ve iptal şartlarımızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Tablet ve kapsül ürünlerinizin kapağının altındaki koruyucu folyo açılmış veya tam yapışmamış gibi duruyor?
Ürünün kapağının iç kısmında bulunan, koruyucu folyo ürünün kapak kısmına baskı ile sabitlenir. Bu koruyucu folyo ürünün hava ile temasını engellemek için uygulanır. Ürün sizin tarafınızdan ilk kez açtığında koruyucu folyo, kapağın iç kısmında kalır. Bu normal bir durumdur. Kapağın iç kısmında kalan koruyucu siz ürünü açıktan sonrada kapağın içinde kalarak ürünün hava ile temasını engellemeye devam eder. Ürünün tarafımızdan size açılmış bir şekilde gönderilmesi söz konusu değildir.
EFT / Havale ile ödeme yaptım. Sistem üzerinde hala ödeme bekleniyor olarak görünüyor. Ödemeler ne zaman kontrol ediliyor?
Ödemelerimiz gün içerisinde öğleden önce 11.00 ve öğleden sonra 15.00 saatlerinde kontrol edilir.
Kredi kartına taksit imkânı mevcut mudur?
Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu (BDDK) tarafından düzenlenen yeni mevzuatlara göre daha öncesinde taksitlendirilebilir sınıfta olan sporcu gıdaları ürünleri artık "gıda" kategorisinde işlem görüyor. Bu sebeple artık sporcu gıdası satışları taksitlendirilemiyor.

Kredi kartı ödemelerinizi internet sitemiz üzerinden yalnızca tek çekim olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Ödül programı nedir? Nasıl çalışmaktadır?
Hardline ödül programı, yapmış olduğunuz her alışverişte 10 katı puan kazandırarak, belirli üyelik seviyelerine ulaşmanızı sağlayan bir sadakat programıdır. Alışveriş yapıp puan kazanmanız durumunda, üyelik seviyeniz arttıkça internet sitemiz üzerinden kazanacağınız indirim oranı da artar. Ödül programına dâhil olmak için internet sitemize üye olmanız gerekir. Ödül programı ile ilgili detaylar için buraya tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.