Hardline Ödül Programı

ÜYELİK SEVİYELERİ

 
0 - 4.999
Puan
%0 İndirim
 
5.000 - 14.999
Puan
%2,5 İndirim
 
15.000 - 24.999
Puan
%5 İndirim
 
25.000 - 49.999
Puan
%7,5 İndirim
 
50.000 ve üzeri
Puan
%10 İndirim
NASIL ÇALIŞIR?

 
Alışveriş yaptıkça sepetteki tutarın 10 katı kadar puan hesabına geçer.
(Örneğin: 100TL alışveriş için 1000 puan)
Puanların arttıkça üyelik seviyen ve dolayısıyla indirim oranın da artacak.

HARDLINE ÖDÜL PROGRAMI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

HARDLINE'NIN ÖZEL ÜYELİK SİSTEMİNE NASIL DAHİL OLABİLİRİM? Hardline'a üye olduğunuzda sisteme dahil oluyorsunuz ve alışverişe başladığınız andan itibaren puan toplamaya başlıyorsunuz. Üstelik önceden Hardline'a üyeliğiniz varsa eski alışverişlerinizden edindiğiniz puanlar hesabınıza geçiyor.
HARDLINE’A DAHA ÖNCEDEN ÜYE OLMUŞTUM, BU DURUMDA BİR AYRICALIĞIM OLACAK MI? Evet! Eski bir Hardline üyesi olarak sizi sisteme çok daha avantajlı bir şekilde dahil ediyoruz. Eski siparişlerinizden biriken puanları hesaplayıp onu da hesabınıza ekliyoruz.
NASIL PUAN KAZANACAĞIM? Alışveriş yaptıkça sepetteki tutarın 10 katı kadar puan hesabınıza geçer. Ayrıca ürün hediye ve sepet hediyeleri seçeneklerinde de puan kazanma opsiyonunu seçebilir, bu sayede puanlarınızı artırabilirsiniz.
BİRİKEN PUANLARIMI NASIL KULLANACAĞIM? Yaptığınız alışverişten ve hediye seçeneklerinden kazandığınız puanlar arttıkça artan oranlardaki indirimlere hak kazanacaksınız. Bu indirimler sepette otomatik olarak size özel uygulanacak.
PUANLARIMI BAŞKA BİR ARKADAŞIMA DEVREDEBİLİR MİYİM? Hayır, kazanılan indirim oranı size özel olduğu için başka bir kullanıcıya aktarılması mümkün değildir.
HAK ETTİĞİM PUANLAR NETİCESİNDE İNDİRİM ALDIĞIMDA PUANLARIM AZALIP ÜYELİK SEVİYEM DEĞİŞECEK Mİ? Hayır. Üyelik seviyeniz değişmeyecek, alışveriş yaptıkça puanlarınız hesabınıza işlenecek ve üyelik seviyeniz yükselmeye devam edecektir.
İNDİRİM TÜM ÜRÜNLERDE GEÇECEK Mİ? İndirim kampanyalı ürünler ve kombinasyonlarda geçerli olmayacak. Ancak kampanyalı ve kombinasyon ürünlerinden satın aldığında puan kazanmaya devam edeceksin.
PUANIM HESABIMA HEMEN GEÇECEK Mİ? Puanlar 14 günlük yasal iade süresini geçirdikten sonra, yani alışveriş yaptıktan 2 hafta sonra hesabınıza geçecek.
EĞER ÜRÜN İADESİ YAPARSAM PUANLARIM GEÇERLİ OLACAK MI? 14 günlük yasal iade süresi içerisinde iade gerçekleşirse onaylanmayı bekleyen puanlar iptal olmuş olacak. Eğer iade bu süre sonrasında puanlar hesabınıza geçtikten sonra gerçekleşirse kazanılan puanlar hesabınızdan düşülecektir.
EĞER SİPARİŞİM İÇERİSİNDEKİ BAZI ÜRÜNLERİ İADE EDERSEM PUANLAMA NASIL HESAPLANACAK? Sadece iade edilen üründen kazanılan puanlar iptal olacak, diğerleri hesapta kalmaya devam edecektir.