İade ve iptal Şartları

Teslimat bölümünde belirtilen şartlara uygun ürünlerin iadesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır.

 
Sitemizdendan aldığınız her ürün üretici firmanın garantisi altındadır.
 
Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce info@hardlinenutrition.com adresine ürünün fatura numarasını ve sipariş numaranızı belirten bir e-posta atmanız gerekmektedir. Gönderilmesi gereken bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajına koyarak herhangi bir kargo şirketi ile belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda ilgili kargo şirketinın detaylarını Bionet Gıda'ya  info@hardlinenutrition.com e-posta adresinden bildirmeniz gerekmektedir.
 
Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız firma yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü lütfen teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün yada ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir.
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.
 
İPTAL ŞARTLARI
 
Vermiş olduğunuz siparişin iptalini kargoya teslim edilmeden önce isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir.İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün içinde (444 52 84) telefon aracılığı ile ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.