Whey 3Matrix Çilek 450 Gr (30Gr*15Adet)

  • Whey 3Matrix
  • 109,00 TL

Havale / EFT : 103,55 TL ( %5 İndirim )
50 TL üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Seçenekler   :

YENİ FORMÜL
Her porsiyon 25.6 gram protein içerir.
Whey protein konsantresi, izolatı ve hidrolizatı içerir.
Her porsiyon 2 gr. Kreatin içerir.
Düşük yağ ve karbonhidrat içerir,
Aspartam içermez
İlave şeker içermez.

WHEY 3MATRIX NEDİR?
Düşük ısıda mikro filtre edilmiş, yüksek standartlı whey protein konsantresi, whey protein izolatı ve peptid formdaki whey protein hidrolizatı ile formüle edilmiş özel üründür. İlave şeker, karbonhidrat veya yağ içermez. Kıvamı ve hafif içimi ile damak zevkine hitap eder. Aspartam içermez.Sadece bayileri bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir yazılı, görsel ve sosyal medyada perakende müşteri bilgilendirilmesi olarak kullanılamaz.

Pozitif nitrojen dengesi sağlamaya,

Protein sentezine,
Kas yapılanmasına,
Hızlı sindirime yardımcı olur.
Anabolik etki yaratan büyüme faktörleri,

WHEY 3MATRIX Etkisini Nasıl Gösterir?

Whey proteini Arjinin ve Lizin amino asitlerince zengindir. Bu iki amino asit büyüme hormonunu salgılatan amino asitlerin başında gelir. Büyüme hormonu anabolik bir hormondur. Sporcuların anabolik etki gösteren maddeleri almaları yasaklandığı için, whey sporcular için doğal olarak büyüme hormonu salgılatan gıdaların başında gelir. Ayrıca, whey, glutamin içeriği olarak da zengindir. Glutamin fazla antrenman sonrası yorgunluğu önler. Hücrelerin bölünerek çoğalmasında glutamin enerji kaynağı olarak görev yapar. İskelet kaslarında amino asit havuzunun %60’ını glutamin oluşturur. Eksikliğinde ise kas büyümesi yavaşlar ve kas yıkımı oluşur.

Kas kreatin depoları boşaldığında, ATP sentezi önlenerek, çalışan kaslara enerji sağlanamamaktadır. Kreatin, et ve balığın yapısında bulunan doğal bir bileşiktir. Vejetaryenler, kreatini yetersiz tüketim riski altındadır.  Kreatin; kas kreatin düzeyini arttırmakta, ATP rejenerasyonunu sağlayan kreatin fosfat rejenerasyonunu kolaylaştırmaktadır.  Birçok çalışma, kreatin takviyesinin, antrenman sırasında vücut ve/veya kas kütlesini arttırdığını göstermiştir. Kas kütlesindeki bu artış, sporcunun antrenman kapasitesinin artması ve bunun sonucu olarak, kasların büyümesi olarak açıklanmaktadır.


Whey 3Matrix Yorumları
Yeni Yorum Ekle
Ürünlere yorum yapabilmek için önce üye girişi yapmalısınız.