Müşteri Hizmetleri: 444 52 84
EĞİTİM SEMİNERLERİ KAPSAMINDA HARDLINE DÜZCE ÜNİVERSİTESİ'NE KONUK OLDU 06 ARALIK 2018

EĞİTİM SEMİNERLERİ KAPSAMINDA HARDLINE DÜZCE ÜNİVERSİTESİ'NE KONUK OLDU 06 ARALIK 2018 -

Düzce Üniversitesi  Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencilerinin düzenlediği seminere, sporcularımız Serdar Aktolga ve Mustafa Yıldız konuşmacı olarak katıldı.

Hardline olarak yer aldığımız seminerde Vücut geliştirme sporu ve supplement kullanımıyla ilgili bir çok soru cevaplandı. Dünya şampiyonumuz Serdar Aktolga bu sporu yapacak olan gençlerin sabırlı olmalarını tavsiye ederek, "Sabırlı olsunlar, kendi fiziklerini geliştirebilecekleri en üst noktaya ulaşmaya çalışsınlar. Çünkü en önemli nokta bu. Hayallere kapılıyorlar, resimlere bakıyorlar. Resimlerdeki vücutların hayallerini kuruyorlar. Bu sebeple de bazı kötü yöntemlere başvuruyorlar. Ama sabırla, iyi beslenmeli ve kaliteli antrenmanla aslında istedikleri sonucu alabilirler” diye konuştu.

Seminer dahilinde öğrencilere markamızı ve ürünlerimi tanıtabilmek adına tadım etkinliği gerçekleştirildi. Öğrencilerin ürünlerimizi deneme imkanı bulduğu seminerde öğrencilere markamıza ait küçük hediyeler sunuldu.

Seminer sonunda Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakkı Çokmaz  ve Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Korkmaz Yiğitler Serdar Aktolga ve Mustafa Yıldız’a katılımlarından dolayı teşekkürlerini sunarak plaket takdim etti.