Hülya Avşar  Cup Tenis Turnuvasının Ana Sponsorlarından biriydik.

Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvasının Ana Sponsorlarından biriydik. - Antalya Kemer'de Hülya Avşar Cup'ta Şampiyolar belli oldu.

20.Yılında Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvasının ana sponsorlarından biriydik.

26-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya  Megasaray Tenis Akademi’de gerçekleşen turnuva yoğun katılım ve ilgi gördü.

Turnuva , Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Sanatçı Hülya Avşar, Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin ve bir milli tenisçimizin gösteri maçıyla sona erdi.

2001 yılından beri devam eden turnuvada elde edilen gelirlerle bir çok genç sporcuya burs imkanı sağlayarak Türk tenisine önemli katkılar sağlayan Hülya Cup, başarılı bir organizasyonu daha geride bıraktı.

Hardline  Nutrition olarak tüm dereceye girenlere özel  ödüller hazırladık . Turnuva boyunca ürün tadımları , sürpriz hediyeler ile katılımcıların ve izleyicilerin bu zorlu günlerde yüzlerini bir nebze de olsa gülümsettik.

Dolu tribünler önünde oynanan ve zevkli mücadelelere sahne olan maçların ardından düzenlenen ödül töreninde  dereceye giren sporcular ödüllerini Hülya Avşar’ın elinden aldı. Ödül töreninin ardından turnuvaya katılan tüm sporcular ve turnuvada emeği geçenler ile sosyal mesafe kuralını dikkate alarak toplu fotoğraf çekildi. 

Kusursuz ev sahipliği yapan Megasaray Tenis Akademi Ailesine sonsuz  teşekkürlerimizi sunarız.