HARDLINE NUTRITION ECZACILARI BİLGİLENDİRME SEMİNERİNDE

HARDLINE NUTRITION ECZACILARI BİLGİLENDİRME SEMİNERİNDE -

İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nde eczacılara sporcu gıdalarının ve besin takviyelerinin tanıtıldığı bir seminer gerçekleştirildi. Etkinlikte, Hardline Nutrition ailesi olarak markamızı tanıtma ve ürünlerimizin içerikleri hakkında doğru bilgilendirme sunmak amacıyla yer aldık.

Besin takviyelerinin kullanımı ve sporcuların doğru beslenme programlarının anlatıldığı seminerde Beslenme Uzmanı İlayda Öztürk , spor yapan bireylerin, spor yapmayan bireylere göre beslenme ağırlıklarına dikkat etmelerinin çok daha önemli olduğunu belirtti. İlayda Öztürk, gün içerisinde enerji harcayan vücudun spor yaparken kas yıkımına uğramaması için, besin takviyelerinden yardım alınması gerektiğini belirtirken, antrenman performansını da artırmaya yardımcı olur diyerek,  sporcu gıdalarının kullanımına dikkat çekti. 

Ürünlerimizin, Türkiye’nin her eczanesinde yer alabilmesi, değerli sporcularımızın ve sporsevenlerin Türkiye’de bulunan her eczanede ürünlerimiz hakkında doğru bilgi alabilmeleri için, etkinliğe katılan eczacılara ürünlerimizin içerik bilgilendirmesi yapıldı.

Etkinliğin sonunda firmamızın Pazarlama Direktörü İsmail Çoşkun, “Ürünlerimizle ilgili doğru bilgiyi, sporcularımıza en net şekilde aktarabilecek eczacılara ürünlerimizi tanıtmak, sağlık sektörü ile birlikte ilerlemek Hardline Nutrition ailesi olarak bizi çok mutlu ediyor” dedi.