MEHMETÇİK VAKFI'NDAN KAVİ GIDA AİLESİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ

MEHMETÇİK VAKFI'NDAN KAVİ GIDA AİLESİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ -

Sporun ve sporcunun yanında olan bir misyon anlayışı ile yoluna devam eden Hardline markasının, üretici firması olan Kavi Gıda,  sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya devam ediyor.  

Yerli üretim anlayışı ve milli hedefler doğrultusunda sporcu besinleri sektöründe fark yaratan firma milli değerlerine sahip çıkarak, Türk silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfına bağışta bulundu.

Mehmetçik vakfının bağışçılarına teşekkür etmek için düzenlediği ödül töreninde bağışçılara teşekkür plaketleri takdim edildi.

Ülkemizin bayrağı, birliği ve bütünlüğü için; kendinden vazgeçerek, bir karış vatan toprağını bile düşmana geçirmeyen gazi ve mehmetçiklerimizin ailelerine yardımda bulunmanın vatana yapılan en büyük hizmetlerden biri olduğu, belirten Kavi Gıda Şirketi adına teşekkür plaketini Kavi Gıda Genel Müdürü Kemal Taşhan aldı.

Sosyal sorumluluk faaliyetlerini bir şirket prensi olarak benimseyen Kavi Gıda Şirketi, sosyal sorumluluk projeleri ve bağışlar konusunda gerekli çalışmalara devam ettiklerini ifade ederken toplumda bu tarz faaliyetlerin örnek oluşturması gerektiğini belirtti.