Müşteri Hizmetleri: 444 52 84
HARDLINE BİN-KOŞ-YÜZ ETKİNLİĞİNDE SPORCUNUN YANINDA

HARDLINE BİN-KOŞ-YÜZ ETKİNLİĞİNDE SPORCUNUN YANINDA -

Team Kronos ekibinin düzenlediği Ultimate Bin Koş Yüz etkinliği Büyükada’da gerçekleştirildi. Sporcuları ve sporseverleri bir araya getiren etkinliğe katılım yoğun oldu. Sporcular koşu ve yüzme olarak iki ayrı branşta yarıştı. Gün boyu devam eden etkinliğin destekçilerinden biri olarak Hardline Nutrition, Ultimate Büyükada'da yer aldı.

 

Hardline Nutrition markasının destek verdiği Beşiktaş Spor Kulübü'nün atletlerininde katılımcı olarak yarıştığı etkinlikte destekçisi olduğumuz Şilan Ayyıldız Kadınlar Genel Clasman 1.’si oldu.

 

Sporu her zaman destekleyerek sporcuların yanında olan Hardline Nutrition, etkinlik esnasında katılımcılara promosyon ürün dağıtımında bulundu. Etkinliğin yakın takipçilerinden olan Hardline Nutrition Bin Koş Yüz etkinliği ile haftasonu sporunu yapan insanlar ile iletişime geçerek doğru supplement kullanımıyla ilgili bilgiler verdi.

 

Hardline Nutrition markası adına etkinliğe katılan ekip üyeleri, firma olarak sporseverleri bir araya getiren etkinlikler içerisinde yer almaya özen gösterdiklerini belirtti. Ekip üyeleri, böyle organizasyonlar içerisinde yer alarak  sporcu besinlerinin doğru kullanımıyla ilgili bilgiler vermeye devam edeceklerini dile getirdi.