TÜRKİYE DALGA SÖRFÜ ŞAMPİYONASI

TÜRKİYE DALGA SÖRFÜ ŞAMPİYONASI -

Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu tarafından Kocaeli'de düzenlenen Dalga Sörfü Türkiye Şampiyonası Kandıra Babalı Köyü Sörf okulunda gerçekleştirildi.

Yarışlarda dereceye giren sporculara ödüllerinin verilmesi için düzenlenen törene Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi ile Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Dalga Sörfü Asbaşkanı Cüneyt Şensoy katıldı.

Hardline Nutrition olarak, şampiyonada yarışan sporcuları desteklemek adına etkinlikte yer aldık . Tokyo'da gerçekleştirilecek 2020 Olimpiyatları aday kadrosunun oluşturulduğu şampiyonada katılımcılar kıyasıya yarıştı.

Destekçisi olduğumuz Milli Dalga Sörfü Sporcusu Aleyna Hadimoğlu Longboard kadınlar açık yaş kategorisinde birinciliğin sahibi oldu.

Hardline Nutrition sporcularının her geçen gün aldıkları başarılar ile bizleri onurlandırdığını belirterek, Tokyo’da gerçekleştirilecek 2020 Olimpiyatların’da yarışmaya hak kazanan yarışmacılara başarılar diliyoruz.

Başarıyı her zaman destekleyerek etkinlik faaliyetlerimize devam ediyoruz.