17. MÜSİAD EXPO FUARINDA HARDLINE YER ALDI 21-24 KASIM 2018

17. MÜSİAD EXPO FUARINDA HARDLINE YER ALDI 21-24 KASIM 2018 -

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD ), tarafından 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında 17. MÜSİAD EXPO fuarı İstanbul'da düzenlendi.

CNR Fuar Merkezi’nde “İş Burada!” sloganıyla düzenlenen 17. MÜSİAD EXPO  fuarında küresel iş dünyasının  temsilcileri tarafından makro ekonomi gündemi konuşuldu. Hardline Nutrition olarak iş dünyasının kalbinin attığı 17.MÜSİAD EXPO’da yerimizi aldık.Yerli ve milli sermaye olan markamız , yerli ve milli üreticilerin katıldığı en önemli iş platformunda özellikle ihracata yönelik yeni ilişkilerin oluşturulması adına iş dünyasıyla bir ara geldi.

İş dünyasının konuşulduğu etkinliğin açılışı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından yapıldı. 17. MÜSİAD EXPO’da, TBMM Başbakanı Binali Yıldırım’ın yer alırken kapanış törenine Başkan Recep Tayyip Erdoğan katıldı.

Hardline markası olarak kaliteli ürün ve hizmet arayışımızı prestijli etkinliklerde faaliyet göstererek bunu her platformda vurgulayarak sporcu besinleri pazarında yolumuza devam ediyoruz.