SPORTS NUTRITION ZİRVESİ’NDE HARDLINE YER ALDI 09 ŞUBAT 2019

SPORTS NUTRITION ZİRVESİ’NDE HARDLINE YER ALDI 09 ŞUBAT 2019 -

Sports Nutrition, bu yıl İstanbul’da ‘’Sports Nutrition Summit’’ ismi altında uluslararası düzeyde gerçekleştirildi. Spor beslenmesinin konuşulduğu zirvede 30 konuşması, 8 Uluslararası Konuşmacı ve 20 bilimsel sunum yer aldı.

Etkinliğe IOC Spor Beslenmesi Grubu Başkanı Profesör Ron Maughan, Spor Beslenmesinin duayenlerinden ve St Mary's Üniversitesi Rektör Yardımcısı John Brewer ile İngiltere Diyetetik Birliği Başkanı ve Parlamentor Lord Richard Balfe gibi duayen isimler katıldı.

Sporcu performansının beslenmeyle nasıl artırılacağı ile ilgili bilgilerin verildiği seminerde Atletik performansı etkilemede beslenmenin yeri ve önemini anlatıldı.

Hardline Nutrition olarak sporcu beslenmesinde takviye edici gıdaların önemi ile ilgili bilgilerin verildiği seminerde tadım etkinliği gerçekleştirdik. Etkinlik ile davetlilere ürünlerimizi tanıtma imkânı bulduk.

Markamız uluslararası zirvelere katılarak, Dünya Standartlarında yer alan sporcu beslenmesindeki bilimsel çalışmaları yakından takip ediyor ve içerisinde yer alıyor. Böylelikle sporcuların ihtiyaçlarını takip edip ürün yelpazemizi genişleterek ilerlemeye devam ediyoruz.