DÜNYA’NIN EN GÜÇLÜ ADAMI ALANYA’DA SEÇİLDİ 19-20 NİSAN 2019

DÜNYA’NIN EN GÜÇLÜ ADAMI ALANYA’DA SEÇİLDİ 19-20 NİSAN 2019 -

Dünyanın en güçlü sporcularının yarıştığı MLO Strongman Champions League Etkinliği Hardline işbirliği ile Alanya’da gerçekleştirildi. Destekçisi olduğumuz etkinlik, Alanya Belediyesinin ev sahipliğinde, 12 sporcunun katılımıyla düzenlendi.

Birbirinden güçlü adamların kıyasıya yarıştığı yarışmalarda hem sporcular hem de izleyiciler ile markamızı buluşturduk. Ürün tanıtımlarımızı gerçekleştirdiğimiz etkinlikte katılımcılara sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunduk.

Hardlline Nutrition markası olarak böyle uluslararası müsabakaların ülkemizi Avrupa’da tanıtma konusunda önemli katkılarının olduğunu farkındayız. Alanya'daki bu organizasyona destek vererek, ülkemizi kalkındıracak etkinliklerin içerisinde var olmaktan keyif alıyoruz.

Yarışların ilk günü, Kleopatra Plajı'nda iki etap gerçekleştirildi. İkinci gün yarışları İskele Meydanı Şelale Önü'nde gerçekleşen 3 yarışla tamamlandı.

İlk gün yarışlarında Halka açık alanda 100, 110, 120, 130 kiloluk mermer blok kaldırma yarışında, ilk 3 bloğu en iyi zamanda kaldırarak 12 puan alan Almanya'dan Dennis Kohlruss birinci, 11 puanla ABD'den Travis Ortmayer ikinci, 10 puanla Hollanda'dan Alex Moonen üçüncü oldu.

Sporcuların portakallarla dolu 25 kilogramlık fileyi önlerinde havada tutarak zamana karşı yarışında ise 23 puanla ABD'den Travis Ortmayer birinciliği, 21 puanla Almanya'dan Dennis Kohlruss ikinciliği, 20 puanla Hollanda'dan Alex Moonen üçüncülüğü kazandı.

İskele Meydanı Şelale Önü’nde gerçekleşen 2. Gün yarışlarında Sporcular 14 tonluk TIR çekme, 1400 kilogram araba kaldırma ve 2 tonluk pikap araba ittirerek en hızlı şekilde 125 kilogram kum torbalarını içine koyma yarışı gerçekleştirdi. Alanya Belediyesi Mehteran Takımı'nın gösterisiyle başlayan yarışların birincisi ABD'den katılan Travis Ortmayer oldu.