HARDLINE V WEEKEND FESTİVALİ'NDE  3-4-5 MAYIS 2019

HARDLINE V WEEKEND FESTİVALİ'NDE 3-4-5 MAYIS 2019 -

Sporun ve sporcunun daimi destekçisi olan Hardline Nutrition’un olarak İntercity İstanbul Park'ta gerçekleşen Türkiye’nin en büyük spor, sağlıklı yaşam ve aile festivali V Weekend Sports,’a 3-4-5 Mayıs tarihleri arasında stand katılımı sağladık. Sporcu gıdası destekçisi olduğumuz festival de; heyecan dolu yarışmalar ve aktiviteler düzenledik.

 

V WEEKEND Festivali’nde hem sporcular hem de katılımcılar ile markamızı bir araya getirdik. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonu Arif Ertem, Dünya Bilek Güreşi Şampiyonu Esra Kiraz, Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonu Hamza Ziypak'ın yürüttüğü bilek güreşi turnuvası, 3 gün boyunca standımızda devam etti. Kazananlara sürpriz hediye dağıtımı sağlandı. Standımızda düzenlenen Barfiks Challenge etkinliği ile de sürpriz hediyelerimiz sporseverlere verildi.

 

V Weekend Sports Hardline standını ziyaret eden katılımcılar hayranı oldukları sporcularla tanışma fırsatı buldular.  WBFF Pro Fitness Model Baran Kalaycı, Wabba World Champion Mustafa Yıldız, Sporcu & Antrenör Emir İnalbay, Fitness Model Gülşah Görgülü ve IFBB Bikini Atlet Buse Erkat sporsever ile buluştu.

 

Festival dahilinde Uluslararası yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerimizi, katılımcılara tanıtma imkanı bulduk. Sporun ve sporcunun yanında olan duruşumuz ile sporcularımıza sağlıklı, kaliteli ve güvenilir beslenme ürünleri sunmaya, bu amaç doğrultusunda vücut gelişimlerine artı değer katmaya devam edeceğiz.