HARDLINE NUTRITION MEHMETÇİK VAKFI'NI DESTEKLİYOR 3 TEMMUZ 2019

HARDLINE NUTRITION MEHMETÇİK VAKFI'NI DESTEKLİYOR 3 TEMMUZ 2019 -

Yerli ve milli sermayenin bir parçası olan Hardline Nutrition, Türk Silahlı Kuvvetleri çatısında ülkemizin ve milletimizin güvenliği için canlarını hiçe sayarak görev yapan şehit ve gazilerin bakmakla yükümlü oldukları ailelere, sosyal ve ekonomik destek sağlamak adına kurulan Mehmetçik Vakfını destekliyor.

Şehit ve gazi ailelerinin her zaman yanında olduğunu gösteren Hardline Nutrition, Mehmetçik Vakfına 2019 yılı dâhilinde 160 bin TL bağışta bulundu. Bu bağış ile ülkemizin birlik ve bütünlüğü korumak adına kendi canlarından vazgeçen milli kahramanlarımızın ruhlarını anarak; milli bütünlüğümüzü korumayı hedefleyen markanın Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Taşhan’a Mehmetçik Vakfı tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. TSK Mehmetçik Vakfı İstanbul Anadolu Yakası Temsilcisi Ümit Yücekan, Hardline Nutrition Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Taşhan’ı ziyaret ederek yapılan desteklerle ilgili teşekkür etti. 

Plaket töreninde Kemal Taşhan, “Milli gücümüz ile vatanın bütünlüğü ve bölünmezliğini korumak için şanlı bayrağımıza gölge düşürmeyen şehit ve gazilerimizi saygı ile anıyoruz. Türk halkı olarak büyük bir aileyiz. Paylaşarak, yardımlaşarak daha da büyük bir Türkiye için her zaman üstümüze düşen görevi yapmaya hazırız” diye konuştu.