Müşteri Hizmetleri: 444 52 84
VÜCUT GELİŞTİRME FİTNESS ŞAMPİYONASI VE DÜNYA ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ 04-08 EYLÜL 2019

VÜCUT GELİŞTİRME FİTNESS ŞAMPİYONASI VE DÜNYA ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ 04-08 EYLÜL 2019 -

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu'nun düzenlediği 2019 Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası ve Dünya Milli Takım Seçmeleri 04- 08 Eylül tarihleri arasında Anfaş Spor Turkey Spor Ekipmanları, Takviye Ürünleri & Aktiviteleri Fuarı’nda gerçekleştirildi.

Hardline olarak ana sponsorluğunu üstlendiğimiz şampiyonada 500’u aşkın vücut geliştirme sporcusu Dünya Şampiyonası Milli Takımına katılabilmek için yer aldı. 64 sikletten oluşan müsabakalarda, sporcular kendi vücut klasmanlarına göre ilgili kategorilerde rakipleri ile kıyasıya yarıştı.

Yarışmanın 3. günde Federasyon Başkanı Niyazi Kurt şampiyonanın onur konuğu olarak eski vücut geliştirme sporcusu Tevfik Ulusoğlu’nu ödül vermek için sahneye davet ederken  yaptığı konuşmada vücut geliştirme sporcunun tarihinin yeni nesil sporculara aktardı.

Profesyonel vücut geliştirmeye dair her şeyin yer aldığı şampiyonada, sporcuların dans ve sahne şovları ile renkli anlara şahit oldu.

Stant katılımı ile yer aldığımız şampiyonada hem sporculara hem de fuara gelen ziyaretçilere ürün tadımları yaptırıldı. Ürünlerimiz ile merak edilen soruların cevaplandığı fuarda interaktif  bir katılım sağlandı.

 4 gün süren şampiyona katılan bütün sporcularımızın emeğini ve azmini tebrik ediyoruz. Dünya Milli Takımına seçilerek Türkiye adına yarışacak sporcularımıza önlerindeki süreçte başarılar dileriz.