Müşteri Hizmetleri: 444 52 84
SEL FELAKETİNDEN ETKİLENEN ÇOCUKLARA HARDLINE MORAL OLDU - 7 KASIM 2019

SEL FELAKETİNDEN ETKİLENEN ÇOCUKLARA HARDLINE MORAL OLDU - 7 KASIM 2019 -

Hardline Nutrition olarak Düzce'nin Akçakoca ilçesinde sel felaketinden etkilenen Uğurlu ilk ve orta okulu öğrencilere moral etkinliği düzenlendik. Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’ında katıldığı etkinlik 7 Kasım tarihinde gerçekleşti.

Etkinlikte Muaythai ve Rafting Milli Takımı'nın antrenörleri ve sporcuları da yer aldı. Muaythai Milli Takım Antrenörü Muhammet Bişgin’in koordine ettiğini muaythai ve kicboks maçları ile çocuklara eğlenceli anlar geçirdi. Gösteri maçlarında sporcular, öğrencilere yapılan spor aktiviteleri ile ilgili bilgiler verdi.  

Bölgedeki sel felaketi ile ilgili üzüntüsünü dile getiren Şahin, "Tedbirler alınıyor. Devletimiz, milletimiz, yardım kuruluşları gereken yardımı yaptı. Biz de köyümüze, okulumuza yardım etmeye hazırız” dedi. Birol Şahin gösteri maçlarından sonra muaythai sporu ilgilendiği ve belirterek öğrencilerle samimi anlar yaşadı.  

Sel felaketinden etkilenen çocuklara moral vermek için organize ettiğimiz etkinlikte, çocukların aklından bu felaketin izlerini silmeye çalışarak onları mutlu etmek için sürpriz hediyeler dağıttık. Uğurlu Köyü İlk ve Orta Okulu Müdürü Salih Ekici emeği geçen herkese teşekkür etti. Etkinlik sonunda çocuklar sporcularla birlikte hatıra fotoğrafları çekildi.

Hardline Nutrition markası olarak, gelecek nesillerin yarınlarımızı şekillendirecek en kıymetli hazinelerimizden biri olduğunu biliyoruz. Geleceğimizi aydınlatacak çocuklarımızın, huzurlu ve mutlu bireyler olarak büyümeleri ülkemizi ileriye taşıyacaktır.

Çocuklarımızı koruyarak; spora teşvik ederek, aydınlık bir geleceğe sahip olabiliriz. Ülkemiz genelinde herkesi spora teşvik etmek için her zaman çalışıyor, Türkiye’nin 4 bir yanında etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz.