Müşteri Hizmetleri: 444 52 84
ULUSLARARASI NAİM SÜLEYMANOĞLU HALTER ŞAMPİYONASI HARDLINE DESTEĞİ 16-17 KASIM 2019

ULUSLARARASI NAİM SÜLEYMANOĞLU HALTER ŞAMPİYONASI HARDLINE DESTEĞİ 16-17 KASIM 2019 -

Hardline Nutrition katkılarıyla Gaziantep Valiliği koordinasyonunda, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Halter Federasyonu’nun iş birliğinde düzenlenen 1. Uluslararası Naim Süleymanoğlu Halter Turnuvası, Şahinbey Karataş Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. 16-17 Kasım arasında gerçekleşen etkinliğe 22 ülkeden 120 sporcu katıldı.

Halter turnuvanın açılış konuşması Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar tarafından yapıldı. Dünya Halter Federasyonu (IWF) Genel Sekreteri Mohammed Jalood yer aldığı etkinlikte Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin bu etkinliğin Naim Süleymanoğlu gibi Dünyaca bilinen bir halterciyi anmak için düzenlendiğini ve bu etkinliklerin devamının geleceğini belirtti.  

Eski Halterci Halil Mutlu, Naim Süleymanoğlu’nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu ve Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde Naim Süleymanoğlu’nu Hayat Von Eck turnuvaya onur konuğu olarak katıldı.  

Hardline olarak destek verdiğimiz etkinlikte sporcularımızın müsabakalar öncesi yanında olduk. Sporun her branşında ve ulaşabildiğimiz her sporcunun yanında yer alarak Türk sporu ve sporcusuna destek vermeye devam ediyoruz.

Müsabakalarda şampiyonluklar kazanan sporculara Hardline ürünlerinden oluşan kitler kürsü hediyeleri olarak sunuldu. Turnuvada yarışan bütün sporcularımıza spor hayatlarında başarılar diler, derece alan sporcularımızı tebrik ederiz.

Etkinlikte emeği geçen, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne ve Fatma Şahin’e teşekkürlerimizi sunarız.