2. ULUSLARARASI MEDİKAL FITNESS VE DÜZELTİCİ EGZERSİZ KONGRESİ 13-14-15 ARALIK 2019

2. ULUSLARARASI MEDİKAL FITNESS VE DÜZELTİCİ EGZERSİZ KONGRESİ 13-14-15 ARALIK 2019 -

13-14-15 Aralık tarihleri arasında 2.’si düzenlenen Uluslararası Medikal Fitness ve Düzeltici Egzersiz Kongresi, Altunizade Mercuse Hotel’de gerçekleştirildi. Kongrede uluslararası akademisyenler, antrenörler, öğrenciler, yöneticiler ve sektör temsilciler bir araya geldi.

Kongre,  Dr. Robert SCALES’in Kardiyovasküler Sağlığın Korunması ve Önlenmesi: Mayo Clinic Yaklaşımı konuşması ile başladı. Türkiye’nin en seçkin Hareket ve antrenman bilimi uzmanlarından Haydar Demirel, Cengiz Akalan, Emin Kafkas, Cem Kurt, Hürmüz Koç kongrede konuşmalarını yaptı.

Düzeltici egzersiz, spor fizyolojisi, fizyoterapi, beslenme, fizyoloji, atletik performans, medikal fitness, güç ve kondisyon, fizyoterapi, spor psikolojisi alanında teorik ve pratik konularının konuşulduğu kongrede sporcu besinleri markası Hardline Nutrition olarak yer aldık. Beslenme Danışmanımız, Diyetisyen CISNN Coşku Mutlu kongrenin 3. gününde supplementlerin sporcu beslenmesindeki önemini anlattığı konuşması ile katılımcıları sporcu ürünleri kullanımıyla ilgili bilgilendirdi

Fitness sporunu bilimsel temeller ile inceleyen kongrede katılımcılara 3. günün sonunda sertifikalar dağıtıldı.