HARDLINE’DAN ELAZIĞ DEPREM BÖLGESİNE ZİYARET -OCAK 2020

HARDLINE’DAN ELAZIĞ DEPREM BÖLGESİNE ZİYARET -OCAK 2020 -

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 6.8 büyüklüğünde gerçekleşen, can ve mal kaybına sebep olan deprem tüm Türkiye’yi derin üzüntüye boğdu.  Hardline Nutrition olarak depremden etkilenen Elazığ halkının yanında olmak adına Elazığ deprem bölgesini ziyaret ettik.

Giyinme, barınma ve yemek ihtiyaçlarına yardımcı olmak adına Hardline ekibinin hazırladığı koliler ile bir araba dolusu kuru gıda, kıyafet ve ısınma ihtiyaçları için kullanabilecekler ısıtıcılar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Bölge halkını ziyaret eden ekibimiz yardımları depremzedelere Elazığ Valiliği ve AFAT ile beraber dağıttı. Yardımları hep beraber insanlara ulaştırdığımız bu ziyarette depremzedelerin maddi ve manevi olarak yanlarında yer aldık. Bu depremde oluşan kayıplarla beraber, Türk milletinin tek beden ve tek yürek olduğunu yardımlaşma ve dayanışma süreci yaşadık.

Hardline Nutrition ailesi olarak depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyor ve ülkemizin bir daha böyle acılar yaşamamasını temenni ediyoruz.