VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ 2021

VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ 2021 -

HARDLINE ANA SPONSORLUĞUNDA 2021  VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ

 

Vücut Geliştirme Federasyon’unun düzenlediği 2021 Vücut Geliştirme Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri İstanbul’da Kurtköy Spor Salonun’d   gerçekleştirildi.

Hardline Nutrition olarak her sene olduğu gibi bu sene de ana sponsorluğunu üstlendiğimiz yarışmada dünya şampiyonası için milli takım seçmeleri yapıldı.

Yarışmacıların kıyasıya rekabet ettiği müsabakayı HARDLINE MEDIA ekibi ve TV8 Acun Medya ailesi işbirliği ile web sitemiz   wwww.hardlinenutrition.com  üzerinden canlı olarak yayınladık.  4 günde 300bine varan görüntülenme ile tarihi bir canlı yayın gerçekleştirdik.

Yoğun ilginin olduğu müsabakaları izlemek için  Survivor yarışmacılarından Hakan Hatipoğlu , Mert Öcal , Seda Ocak’ da bizlere eşlik etti.  Ayrıca sanatçılarımızdan Çılgın Sedat’da yarışmayı ilgiyle izleyen konuklarımız arasındaydı.

Yarışma bitiminden üç gün sonra Atletik Fizik ve Kaslı Erkekler müsabakaları yine TV8 ailesiyle olan işbirliğimiz ile  TV8.5 da yayınlandı. Oldukça ilgi gören müsabaka yayınlarımızın  Vücut Geliştirme branşına olan ilgiyi artıracağını öngörmekteyiz.

Vücut geliştirme sporunun en büyük destekçilerinden olan markamız Hardline Nutrition anasponsoru olduğumuz yarışmada derece kazanan vücut geliştirme sporu yarışmacılarına  Hardline Nutrition ürün ailesinden çeşitli hediyeler verdi.  Şampiyon olan bazı sporcular ise TEAM HARDLINE ailesine dahil olarak dünya şampiyonası hazırlığına Hardline Nutrition ürünlerinin  gücü ve motivasyonuyla devam edecekler.

Hardline Nutrition olarak, sporu her zaman destekleyerek, sporcuların yanında olacağız ve sporcu besinleri sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. 

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE SİZLERLE BÜYÜYORUZ.