KANO GEZGİNİ - HOPA'DAN KÜREKLE  BAŞLAYIP HATAY SAMANDAĞ'A  UZANAN YOLCULUK. KARADENİZ , MARMARA DENİZİ , EGE DENİZİ VE AKDENİZ'İ KANO İLE GEÇMEK.

KANO GEZGİNİ - HOPA'DAN KÜREKLE BAŞLAYIP HATAY SAMANDAĞ'A UZANAN YOLCULUK. KARADENİZ , MARMARA DENİZİ , EGE DENİZİ VE AKDENİZ'İ KANO İLE GEÇMEK. - Artvin Hopa'dan başlayan Kano ile Yolculuk , Samandağ Hatay'da sona erecek.


Şenol Özdemir Nam-ı diğer KANO GEZGİNİ.

1200 kilometre boyunca kanosuyla kürek çekerek Artvinden İstanbul’a geldi.

Koruncuk Vakfı ile kızlarımız okusun diye farkındalık adına yaptığı bu yolculukta biz de Hardline Ailesi olarak yanındaydık.  Amacı Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmek ve 4 denizi tek seferde geçmek.

14 Mayıs’ta Hopa’dan denize açıldı ve önceki gün Sinop’a ulaştı. Yaklaşık 4 ay kürek çekerek Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz’i geçmeyi hedefleyen Özdemir, ilimiz Hatay’ın İskenderun, Arsuz ile Samandağ denizinde final yapmayı planlıyor.

Hem kız çocuklarının eğitimlerine dikkati çekmek hem de Türkiye’de mavi vatanı kürek çekerek kanoyla geçmek gibi bir hedefim var. Bu çerçevede, 14 Mayıs’ta Hopa’dan küreklemeye başladım. Amacım, 4 veya 5 ay içerisinde Hatay Suriye sınırında kano turunu bitirmek. Yani Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz’i geçerek bir ilki başarmak istiyorum” diye konuştu .

Yolculuğu boyunca Hardline Sporcu besinleri en büyük destekçisi oldu ve olacak.

İşte Şenol Özdemir’in Artvinden başlayan kano ile yolculuğunun İstanbul durağına varış görüntüleri.

Çok duygulu anlara şahitlik ettik . Koruncuk Vakfı Kız Öğrencileri de Şenol Hocamızı karşılamaya geldiler. Kendisine desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

 

Videonun linkini bırakıyoruz. Herkese iyi seyirler şimdiden.

 

https://www.instagram.com/reel/Cgg0tRBgvtg/