HARDLİNE DESTEĞİYLE FUNCTİONAL TRAİNİNG  VE FİTNESS BESLENMESİ EĞİTİM PROGRAMI 24-25 AĞUSTOS 2019

HARDLİNE DESTEĞİYLE FUNCTİONAL TRAİNİNG VE FİTNESS BESLENMESİ EĞİTİM PROGRAMI 24-25 AĞUSTOS 2019 -

Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu, Fmı Fitness Movement Instıtute ve Spor Endüstrisi Derneği ve Hardline işbirliği ile 24-25 Ağustos tarihleri arasında “Functional Training Eğitim Programı” ve “Fitness Beslenmesi Eğitim Programı” gerçekleştirildi. 

Fıtness sporuna bilimsel bir bakış açısı kazandıran Functional Training Eğitim Programında, uzman konuşmacılar yer aldı. Geçmişten günümüze fonksiyonel antrenmanın konuşulduğu etkinlikte, fonksiyonel antrenmanın temelleri, antrenmanda eklem ve eklem yaklaşımı, fonksiyonel antrenman program tasarımı konularına değinildi.

Hardline Nutrition işbirliği ile 25 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilen Fitness Beslenme Eğitim programında,  Sporcu Diyetisyenimiz Coşku Mutlu sporcu takviyeleri hakkındaki bilimsel gerçeklerin aktif spor yaşamında nasıl uygulanabileceği anlattı. Cosku Mutlu, esin takviyelerinin kullanım dozları, süreleri ve etki sürelerinin diyet ile değişimi hakkında bilimsel paylaşımlarda bulundu.

Treps, Eat Rıght ve Avrupa Birliği Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından geçerliliği olan eğitim programında katılımcılar uzman konukların sunumları ile gün sonunda eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını almaya hak kazandılar.